Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image
Etkinlikler

Biyoloji zümresi öğretmenlerimizin katılımıyla Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi danışman hocamız Prof. Semra MİRİCİ eşliğinde 10.sınıf müfredat konusu olan DNA parmak izi analiz çalışmasını öğrencilerin daha iyi kavrayabilmelerini ve ilerde genetik mühendisliğine olan ilgilerini çekmek için okulumuzun biyoloji laboratuarında DNA parmak izi uygulaması yapıldı.

Konu ile ilgili ve uygulama alanlarıyla ilgili öncesinde öğrencilere teorik bilgi verildi. Öğrencilerimizin de katılımıyla Jel elektroforez yöntemiyle babalık testinin uygulamasına geçildi. Bu çalışma sonrasında öğrencilerimizin bu tip uygulamalara ne kadar istekli ve ilgili olduklarına bizzat şahit olduk.