Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image
Başarılarımız

MUTLUYUZ, GURURLUYUZ

2016-2017

  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Matematik Dalı- Türkiye İkinciliği
  • Hong Kong PolyU Yenilikçilik ve Girişimcilik Yarışması Türkiye Birinciliği- Dünya Finali
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Matematik Dalı- Bölge Birinciliği
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Biyoloji Dalı- Bölge Birinciliği
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Türk Dili ve Edebiyatı Dalı- Bölge İkinciliği
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Teknolojik Tasarım Dalı- Bölge İkinciliği
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Coğrafya Dalı- Bölge Finali
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Tarih Dalı- Bölge Finali
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Fizik Dalı- Bölge Finali
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Fizik Dalı- Bölge Finali
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Fizik Dalı- Bölge Finali
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Kimya Dalı- Bölge Finali
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Biyoloji Dalı- Bölge Finali
  • 48. TÜBİTAK Liseler Arası Proje Yarışması Matematik Dalı- Bölge Finali

2015-2016

  • 2016 LYS

       

  • 2016 YGS ilk 1000 de  7  öğrenci 25 derece
  • 2016 YGS ilk 5000 de 20 öğrenci 87 derece
       
 
  • 47.TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bilgisayar Dalı- Bölge Birinciliği
  • 47.TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Kimya Dalı- Bölge İkinciliği
  • 47.TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Fizik Dalı- Bölge İkinciliği
  • 47.TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Kimya Dalı- Bölge Üçüncülüğü
  • TÜBİTAK 23. Ulusal Bilim Olimpiyatları-Bilgisayar Dalı- Bronz Madalya
  • 47. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bilgisayar Dalı- Bölge Finali
  • 47. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Kimya Dalı- Bölge Finali
  • 47. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Kimya Dalı- Bölge Finali
  • 47. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Kimya Dalı- Bölge Finali
  • 47. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Fizik Dalı- Bölge Finali
  • 47. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Tarih Dalı- Bölge Finali
  • Okullararası Basketbol Genç Erkek (B) Kategorisi turnuva 2. liği
 
2014-2015

Uluslararası Kanguru Matematik Yarışması 12 bin kişide %1 dilim

  •  2015 YGS Türkiye Dördüncülüğü
  •  46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Matematik Dalı- Bölge Birinciliği
  •  46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Fizik Dalı- Bölge İkinciliği
  •  46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Psikoloji Dalı- Bölge Üçüncülüğü
  •  PolyU Innovation and Enterpreneurship - Student Challenge Yarışması Türkiye Birinciliği
  •  TÜBİTAK 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları-Bilgisayar Dalı- Bronz Madalya
  •  46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Matematik Dalı- Bölge Finali
  •  46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Tarih Dalı- Bölge Finali
  •  46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Coğrafya Dalı- Bölge Finali
  •  46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Fizik Dalı- Bölge Finali
  •  46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Psikoloji Dalı- Bölge Finali
  •  8.Genç Matematikçiler Yarışması İkinciliği
  •  Başbakanlık Sermaye Piyasa Kurulunun Türkiye Geneli Kompozisyon Yarışması 2.liği
  •  İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2015 Ankara Şiir Şöleni “Şiir Okuma Yarışması”  Bölge 1.liği
  •  Uluslararası Edinburg Dükü Programı Bronz Madalya

 Bilim Kahramanları First Lego League Ankara Bölge Turnuvası

  •  Robot Tasarım Birinciliği

Destination Imagination- Ankara Bölge Turnuvası

  • “Teknik” Kategorisi Ankara Birinciliği

Destination Imagination- Ankara Bölge Turnuvası

  • “Bilim” Kategorisi Ankara Birinciliği

 Destination Imagination- Ankara Bölge Turnuvası

  • “Yapı” Kategorisi Ankara Birinciliği

Destination Imagination- Ankara Bölge Turnuvası

  • “Sosyal Sorumluluk” Kategorisi Ankara Birinciliği

Destination Imagination- Ankara Bölge Turnuvası

  • “Teknik” Kategorisi Ankara İkinciliği

Destination Imagination- Ankara Bölge Turnuvası

  • “Doğaçlama” Kategorisi Ankara İkinciliği

Destination Imagination- Ankara Bölge Turnuvası

  • “Sosyal Sorumluluk” Kategorisi Ankara İkinciliği

Destination Imagination- Ankara Bölge Turnuvası

  • “Bilim” Kategorisi Ankara Üçüncülüğü

Atılım Üniversitesi Liselerarası Matematik Yarışması Bölge Finali

  • TÜBİTAK 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları-Bilgisayar Dalı- Bronz Madalya

2013-2014

  • Kanada Waterloo Üniversitesi Matematik Bölümü CEMC (Centre of Education in Maths and Computer Science) Uluslararası Cayley (10) ve Fermat (11) Matematik yarışması –DÜNYA BEŞİNCİLİĞİ
  • 45. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Tarih Dalı- Bölge Finali
  • Destination Imagination Ankara Bölge Turnuvası

“Doğaçlama” kategorisi -Ankara Birinciliği

  • Destination Imagination Ankara Bölge Turnuvası

“Yapı” kategorisi -Ankara Birinciliği

  • Destination Imagination Ankara Bölge Turnuvası

“Bilim” kategorisi -Ankara Üçüncülüğü

  • Destination Imagination Türkiye Olimpiyatları (DAT-DITurk Affiliate Tournament)

“Doğaçlama” kategorisi -Türkiye Üçüncülüğü

  • Destination Imagination Türkiye Olimpiyatları (DAT-DITurk Affiliate Tournament)

“Yapı” kategorisi -Türkiye Üçüncülüğü

  • Türkiye 18.Zeka Oyunları Yarışması Oyun 2013 (14-21 yaş kategorisi) Türkiye İkinciliği
  •  Liseler arası Okçuluk Müsabakaları-  Ankara İkinciliği/ Bireysel Oyunlarda Ankara  Birinciliği

 2012-2013

  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması  Tarih Dalı-Bölge Üçüncülüğü
  • Atılım Üniversitesi Liselerarası Matematik Yarışması 2.lik
  • Destination Imagination 2013 Bilim Kategorisi 3.lük
  • 18. Akdeniz Üniversitesi Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatı-Bronz Madalya

 2011-2012

  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Coğrafya Dalı- Bölge İkinciliği
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Fizik Dalı- Bölge İkinciliği
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Biyoloji Dalı-Bölge Üçüncülüğü

 2010-2011

  • Basketbol Genç Erkekler Ankara Şampiyonu, Bölge 2.si, Türkiye Finalisti 
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Tarih Dalı-Bölge Birinciliği / Türkiye Birinciliği
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Kimya Dalı- Bölge Birinciliği
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Tarih Dalı-Bölge İkinciliği
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması  Biyoloji Dalı- Bölge Üçüncülüğü

 2009-2010

  • Basketbol Genç Erkekler Ankara Şampiyonu
  • Genç Kız Voleybol Takımı Ankara Şampiyonu, Bölge Şampiyonu ve Türkiye Üçüncüsü
  • TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Bilimsel Proje Yarışması Fizik Dalı-Bölge Birinciliği/ Türkiye Finali Teşvik Ödülü
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Biyoloji Dalı- Bölge Birinciliği / Türkiye Birinciliği / 2011 ABD- INTEL Uluslararası Bilim ve Mühendislik Fuarında Türkiye Temsili
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Matematik Dalı- Bölge Üçüncülüğü

 2008-2009

  • Basketbol Genç Erkekler Ankara İkinciliği  Bölge İkinciliği
  • Hentbol Ankara İkinciliği
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Sosyoloji Dalı-Ankara Bölge Birinciliği
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Kimya Dalı- Bölge birinciliği / Türkiye Üçüncülüğü
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Fizik Dalı- Bölge İkinciliği
  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması Fizik Dalı- Bölge Üçüncülüğü

2006-2007

  • TÜBİTAK Orta Öğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması-Yer Bilimleri Dalı- Bölge birinciliği- Türkiye İkinciliği
  •