Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image
Etkinlikler

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Anadolu ve Fen Lisesi, KDS’de (Konu Değerlendirme Sınavı) başarılı olan öğrencilere sürpriz bir ödül belirledi.

PDR birimi tarafından sınav öncesi, öğrencilerin motive olabilmesi adına KDS’de ilk 3’e giren öğrencilere bir sürpriz yapılacağı bildirildi. Anadolu ve Fen Lisesi 9 ve 10.sınıflarda dereceye giren öğrenciler PDR öğretmenleri eşliğinde “Gilika Çocuk Tasarım Atölyesine” rüzgar tribünü yapmaya gittiler. Atölyede öğrenciler kendi hediyelerini kendileri yaptı; tasarlanan rüzgar tribünlerinden, elde edilen elektrik üretimine bakıldı. Her bir öğrencinin tasarladığı rüzgar tribünü kendisine ait oldu ve bu çalışma adına öğrenciler sertifika aldı. Öğrenciler atölyede yapılan bu çalışmadan çok memnun kaldılar.

Sınavda derece yapan öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.